POLECAM :)

NETVIBES - moja od dawien dawna strona startowa, swoisty odpowiednik iGoogle - z możliwością sprawdzania poczty na kilku kontach google. Rzadko zdarzają się problemy ze stabilnością, wysoce konfigurowalna.

FORUM NLPPOLSKA - chyba najlepsze forum dla zainteresowanych programowaniem neurolingwistycznym, prężnie działające (około 100 postów/dzień), jedyne z tego typu forów, na których osoby z bogatszym doświadczeniem są chętne do pomocy.

WEEBLY - on-line'owy edytor wysiwyg, w którym powstała ta strona. Możliwość eksportu strony jako html :)
BTW:Właśnie tu jesteś.

WYKOP.PL - centrum rzeczy wartych uwagę

DEMOTYWATORY.PL - bo czasami same słowa to za mało....

SPRYCIARZE.PL - wśród gimbusowych poradników można znaleźć perełki :)

POPEŁNIONE PRZEZE MNIE :

EXOZ.DIGART.PL - mój pierwszy serwis, na którym publikuję swoje prace. Pomimo zgburowaciałych moderatorów oraz zakompleksionych "artystów" zdarzają się tam naprawdę konstruktywne opinie.
Od dawna tam nie wpadam, może się to zmieni :)

EXOZIUM.DEVIANTART.COM - drugi serwis, na którym publikuję swoje prace. Tutaj z kolei opinie sięgają orgazmicznych szczytów przy jakichkolwiek bohomazach. Wprost cudowny sposób na napompowanie egona niskim nakładem pracy.

MUZYKA - RACZEJ NIE DLA WSZYSTKICH...

Ehmm...cóż - od muzyki popularnej stronię z daleka, z radiostacji polskich strawię tylko '3'...co prawda zdarzy mi się odskocznia do innych klimatów niż metal, ale. Poniższa lista jest oczywiście niekompletna, starałem się streścić kapele, które wywarły na mnie chociażby wrażenie:

Dział zawsze w stanie aktualizacji :)Z RUNEDANCERHAPSODY OF FIREthe KOVENANTDEATHSTARSKATKORPIKLAANIMIKE OLDFIELDVANGELISELUVEITEFFERYLLTŻywiołak

AYREON - genialny facet, który tworzy naprawdę kosmiczną muzykę. Kompozytor i multiinstrumentalista, zapraszający muzyków tylko na potrzeby nagrywania płyty i ew. trasy koncertowej. Progresywny/space metal.


ANTICHRISIS
- Enigmatyczny projekt faceta o imieniu Sid oraz kilku muzyków i jego non-stop zmieniających się dziewczyn i żon..folkowo-rockowe granie mające z metalem niewiele wspólnego, chociaż znajomosc z tą kapelą zacząłem właśnie od płyty dołączanej kiedys do śp. pisma Metal Side.


SAMAEL - bogowie...."odrodzeni w wielkim stylu ?" Śmiem powątpiewać, w każdym razie klasycy metalowego grania, którzy iść dalej industrialną ścieżką, jaką sobie wyznaczyli, wrócili na stare blackowe śmieci. Czy mi to oceniać ? Nie wiem. Sięgam jednak po wcześniejsze albumy niż "Above"

LITERATURA

w opracowaniu...